Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Жағдайы | Жаңа |
| Өндіруші | МКМ Техно |
| сағақтың диаметрі | 24 мм |
| Шлангтың ішкі диаметрі | 16 мм |
| Салмақ | 10 кг |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Максималды соққы күші | 48 Дж. |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Ауа ағыны | 1560 литр/мин |
| Жұмыс қысымы | 0.55 бар |
Пневматикалық ажыратқыш балға МО-2К әртүрлі беріктіктегі көмірді сындыруға, жұмсақ кендерді, тақтатастарды, сазды өндіруге, қатты және қатып қалған топырақты қопсытуға, ғимараттардың кірпіш қабырғаларында тесіктер мен саңылауларды тесуге, мұзды жаруға, кірпіштерді бөлшектеуге және басқа жұмыстарға арналған.
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 37 000 ₸



