Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Пневматикалық тегістеу машинасының түрі | Бұрыштық |
| Дискінің максималды диаметрі | 230 мм |
| Айналымдардың максималды саны | 6300 айн/мин |
| Шлангтың ішкі диаметрі | 13 мм |
| Салмақ | 3 кг |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Ауа шығыны | 1500 |
Бұрыштық қол машинасы ПШМ-230У (IP2110 аналогы) металл профильдерін кесуге, болат пен шойын құймаларын аршуға арналған.
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 59 000 ₸



