Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Жағдайы | Жаңа |
| Салмақ | 3 кг |
| Дискінің максималды диаметрі | 180 мм |
| Пневматикалық тегістеу машинасының түрі | Тікелей |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Шлангтың ішкі диаметрі | 13 мм |
| Айналымдардың максималды саны | 8000 айн/мин |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ауа шығыны | 1440 |
ПШМ-180У пневматикалық бұрыштық қолмен тегістеу машинасы (IP2106 аналогы) металл профильдерін кесуге, болат пен шойын құймаларын аршуға арналған.
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 77 200 ₸



