Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Пневматикалық тегістеу машинасының түрі | Бұрыштық |
| Дискінің максималды диаметрі | 180 мм |
| Айналымдардың максималды саны | 8700 айн/мин |
| Ауа ағыны | 660 литр/мин |
| Шлангтың ішкі диаметрі | 13 мм |
| Салмақ | 1.2 кг |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
Пневматикалық тегістеу машинасы ПШМ-80у (бұрыштық) металл прокатын кесу және дәнекерлеуден, құюдан кейін беттерді тазарту үшін қолданылады.
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 61 600 ₸





