Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Жағдайы | Жаңа |
| Дискінің максималды диаметрі | 150 мм |
| Салмақ | 4.2 кг |
| Пневматикалық тегістеу машинасының түрі | Тікелей |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Айналымдардың максималды саны | 5100 айн/мин |
| Отырғызу тесігінің диаметрі | 32 мм |
| Жұмыс қысымы | 6.3 бар |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ауа шығыны | 1485 |
ИП 2014 пневматикалық тегістеуіш дәнекерленген жіктерді, болат және шойын құймаларын, металл конструкцияларын тазалауға арналған.
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 66 500 ₸



