| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Фазалар саны | 3 |
| Жүктеме қуаты | 80 кВА |
| Орам материалы | Алюминий |
| Жерге қосу | Иә |
| Массасы | 280 кг |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 860 мм |
| Биіктігі | 560 мм |
| Ені | 750 мм |
TSZPB - 80 / 0.38 U3 қорғалған конструкциясының ауамен мәжбүрлі ауа айналымы бар үш фазалы қуат трансформаторы бетонды және мұздатылған топырақты электрмен жылытуға арналған.
ЦДЗ трансформаторларының қалыпты жұмысы келесі жағдайларда қамтамасыз етіледі:
1) минус 45С-тан плюс 20С-қа дейінгі жүктемемен жұмыс істегенде қоршаған ортаның температурасы;
2) ауаның ылғалдылығына қатысты +20С кезінде 80%-дан аспайды;
3) теңіз деңгейінен биіктік - 1000 м артық емес.
Трансформатор діріл, діріл, соққы жағдайларында, жарылғыш және химиялық белсенді ортада жұмыс істеуге арналмаған.
|
Жиілігі, Гц/Гц. |
50 |
|
НН жағындағы бос жүрістегі кернеу сатылары, В |
50, 65, 85 |
|
Номиналды кернеу, В/V. |
380 |
|
63/50 В кернеу кезінде НН жағындағы ток, артық емес, А |
620 |
|
70/65 В кернеудегі НН жағындағы ток, артық емес, А |
520 |
|
80/85 В кернеу кезінде НН жағындағы ток, артық емес, А |
420 |
- Бағасы: 1 150 000 ₸




