| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stalker |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қуат тұтыну | 3 кВт |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жетек түрі | Электр жетегі |
| Жалпы параметрлер | |
| Салмақ | 320 кг |
| Ұзындығы | 810 мм |
| Ені | 760 мм |
| Биіктігі | 860 мм |
| Желі параметрлері | |
| Кернеу | 380 В |
| Жиілігі | 50 GHz |
| Қосымша параметрлер | |
| станок жетегінің түрі | қол |
Арматураны майыстыруға арналған станок -42 ТБҚ зауыттарында, үй құрылысы комбинаттарында, құрылыс объектілерінде қолданылады. Дөңгелек, шаршы қималы арматуралық болатты июге арналған.
Сипаттамалары Көрсеткіш
Желі параметрлері , В/Гц 380/50
Қуаты, кВТ 3
Жұмыс дискісінің айналым саны, айн/мин 8
Ø А-240 класты арматураның иілімдері, мм 42
Ø А-400 класты арматураның иілімдері, мм 36
Ø А-500С класты арматураның иілімдері, мм 32
Иілуді бақылау қолмен
Өлшемдері (ЛхШхВ) , мм 910x900x900
Салмағы, кг 280
- Бағасы: 667 700 ₸






