| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stalker |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қуат тұтыну | 3 кВт |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жетек түрі | Электр жетегі |
| Жалпы параметрлер | |
| Салмақ | 240 кг |
| Ұзындығы | 900 мм |
| Ені | 850 мм |
| Биіктігі | 800 мм |
| Желі параметрлері | |
| Кернеу | 380 В |
Құрылыс алаңдарында дөңгелек қималы болатты немесе деформацияланған болат арматураны әртүрлі бұрыштарда бүгу үшін қолданылады.
Сипаттамалары Көрсеткіш
Желі параметрлері , В/Гц 380/50
Қуаты, кВТ 3
Жұмыс дискісінің айналым саны, айн/мин 8
Ø А-240 класты арматураның иілімдері, мм 40
Ø А-400 класты арматураның иілімдері, мм 32
Ø А-500С класты арматураның иілімдері, мм 28
Иілуді бақылау қолмен
Өлшемдері (ЛхШхВ) , мм 870x740x830
Салмағы, кг 240
- Бағасы: 506 000 ₸






