| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stalker |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қуат тұтыну | 3 кВт |
| Ұтқырлық жабдығының түрі | Жылжымалы |
| Жетек түрі | Электр жетегі |
| Жалпы параметрлер | |
| Салмақ | 370 кг |
| Ұзындығы | 1250 мм |
| Ені | 550 мм |
| Биіктігі | 760 мм |
Арматураны кесуге арналған станок арматуралық және басқа болаттарды кесуді орындайды. Оны пайдалану әртүрлі пішіндегі, беріктіктегі және өлшемдегі кез келген конструкциялар арматураланатын кәсіпорындарда, сондай-ақ арматура қолданылатын зауыттарда өндіріс процесін айтарлықтай жеңілдетеді және жылдамдатады. Олардың көмегімен үлкен көлемдегі металдар өңделеді, болат жолақтарды, сондай-ақ төртбұрышты және дөңгелек қималы арматураларды кеседі.
ТЕХНИКАЛЫҚ СИПАТТАМАЛАР
Желі параметрлері, В/Гц 380/50
Қуаты, кВТ 3
Ø А-240 класты арматураны кесу, мм 40
Ø А-400 класты арматураны кесу, мм 32
Ø А-500С класты арматураны кесу, мм 28
Кесу жиілігі, 1/мин 32
Өлшемдері (ЛхШхВ), мм 1200х450х700
Салмағы, кг 340
- Бағасы: 583 000 ₸





