Сипаттамалары
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Биіктігі | 1200 мм |
| Ені | 750 мм |
| Салмақ | 110 кг |
| Ұзындығы | 1600 мм |
| Негізгі | |
| IP қорғау дәрежесі | 41 |
| Жылу қуаты | 111 кВт |
| Пішіні бойынша жылу зеңбіректерінің түрі | Цилиндрлік |
| Портативтілігі бойынша жылу зеңбіректерінің түрі | Ұялы |
| Жылу пистолетін жылыту әдісі | Тікелей қыздыру |
| автономды жұмыс уақыты | 10 сағат (сағ) |
| Өндіруші ел | Италия |
| Өнімділік | 3300 куб. м/сағ |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Өндіруші | MASTER |
| Жанармай багының сыйымдылығы | 105 л |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Термостат | Иә |
| Электрлік зеңбірек сипаттамалары | |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Қуат кернеуі | 220 В |
| Дизелді зеңбіректердің сипаттамалары | |
| Жанармай шығыны | 8.8 л/сағ |
Master B 360 дизельді жылу пистолеті - жақсы желдетілетін ғимараттар мен ғимараттарды жылытуға арналған жоғары қуатты құрылғы. Отын ретінде керосин немесе дизель отыны пайдаланылады. Құрылғыда қызып кетуден қорғау үшін термостат қарастырылған, бұл құрылғының қауіпсіз жұмысын қамтамасыз етеді. Орнатылған температураны автоматты түрде ұстап тұру үшін бөлме термостатын қосу мүмкіндігі қарастырылған.
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 039 500 ₸




