Сипаттамалары
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Биіктігі | 530 мм |
| Ені | 400 мм |
| Салмақ | 38 кг |
| Ұзындығы | 1200 мм |
| Негізгі | |
| IP қорғау дәрежесі | 41 |
| Жылу қуаты | 48 кВт |
| Пішіні бойынша жылу зеңбіректерінің түрі | Цилиндрлік |
| Портативтілігі бойынша жылу зеңбіректерінің түрі | Ұялы |
| Жылу пистолетін жылыту әдісі | Тікелей қыздыру |
| Өндіруші ел | Италия |
| Өнімділік | 5500 куб. м/сағ |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Өндіруші | MASTER |
| Жанармай багының сыйымдылығы | 36 л |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Термостат | Иә |
| Электрлік зеңбірек сипаттамалары | |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Қуат кернеуі | 220 В |
| Дизелді зеңбіректердің сипаттамалары | |
| Жанармай шығыны | 3.93 л/сағ |
MASTER B 180 жылу пистолеті үлкен бөлмелерді жылытуға арналған. Модель термостатпен жабдықталған, ол зеңбіректің желдетілуін реттейді, осылайша оны қызып кетуден қорғайды. Зеңбіректің автоматты түрде жұмыс істеуі үшін бөлме термостатын қосуға болады. Зеңбіректі ыңғайлы тасымалдау үшін арба қарастырылған.
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 508 500 ₸




