Сипаттамалары
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Биіктігі | 1000 мм |
| Ені | 650 мм |
| Салмақ | 57 кг |
| Ұзындығы | 1200 мм |
| Негізгі | |
| IP қорғау дәрежесі | 41 |
| Жылу қуаты | 65 кВт |
| Пішіні бойынша жылу зеңбіректерінің түрі | Цилиндрлік |
| Портативтілігі бойынша жылу зеңбіректерінің түрі | Ұялы |
| Өндіруші ел | Италия |
| Өнімділік | 3000 куб. м/сағ |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Өндіруші | MASTER |
| Жанармай багының сыйымдылығы | 65 л |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Термостат | Иә |
| Электрлік зеңбірек сипаттамалары | |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Қуат кернеуі | 220 В |
| Дизелді зеңбіректердің сипаттамалары | |
| Жанармай шығыны | 5.4 л/сағ |
Master B 230 дизельді жылу пистолеті құрылыс және әрлеу жұмыстарында кептіргіш ретінде және ауа айналымы жақсы үлкен бөлмелерді жылыту үшін қолданылады. Сыйымды резервуар зеңбіректің жанармай құюсыз ұзақ қызмет етуін қамтамасыз етеді. Пайдаланушының қауіпсіздігі үшін жылу пистолеті жалынды басқару жүйесімен және қызып кетуден қорғаумен жабдықталған.
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 938 700 ₸




