Сипаттамалары
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Биіктігі | 800 мм |
| Ені | 450 мм |
| Салмақ | 38 кг |
| Ұзындығы | 900 мм |
| Негізгі | |
| Жылу пистолетінің қыздыру элементі | ТЭЖ |
| Жылу қуаты | 30 кВт |
| Пішіні бойынша жылу зеңбіректерінің түрі | Цилиндрлік |
| Портативтілігі бойынша жылу зеңбіректерінің түрі | Ұялы |
| Өндіруші | Элвин |
| Түрі | Электр |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Өнімділік | 1700 куб. м/сағ |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Электрлік зеңбірек сипаттамалары | |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Қуат кернеуі | 380 В |
Элвин ЭК 30 электрлік жылу пистолеті10+20 Қ үй-жайларды қосымша жылу көзі ретінде жылытуға, құрылыс немесе әрлеу беттерін жергілікті бағытталған жылу ағыны есебінен кептіруге арналған.
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 298 000 ₸





