Сипаттамалары
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Биіктігі | 430 мм |
| Ені | 330 мм |
| Салмақ | 12.3 кг |
| Ұзындығы | 420 мм |
| Негізгі | |
| Жылу қуаты | 9 кВт |
| Пішіні бойынша жылу зеңбіректерінің түрі | Тікбұрышты |
| Портативтілігі бойынша жылу зеңбіректерінің түрі | Ұялы |
| Өндіруші | MASTER |
| Өндіруші ел | Италия |
| Өнімділік | 800 куб. м/сағ |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Электрлік зеңбірек сипаттамалары | |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Қуат кернеуі | 220 В |
- Желдеткіштері бар электрлік ауа жылытқыштары
- Лезде қыздыру
- Оттегін тұтынбайды
- Түтіннің, иістің және конденсаттың болмауы
- ПӘК 100 %
- Жылудан қорғалған электр қозғалтқышы
- Желдеткіштері бар электр жылытқыштары қызып кетуден қорғау үшін жылу релесімен жабдықталған
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 109 700 ₸




