Сипаттамалары
| Электрлік зеңбірек сипаттамалары | |
|---|---|
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Қуат кернеуі | 220 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 25.8 кг |
| Биіктігі | 500 мм |
| Ені | 470 мм |
| Ұзындығы | 1050 мм |
| Негізгі | |
| Өндіруші | MASTER |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Өндіруші ел | Италия |
| Жанармай багының сыйымдылығы | 43.5 л |
| Жылу қуаты | 44 кВт |
| Өнімділік | 900 куб. м/сағ |
| IP қорғау дәрежесі | 41 |
| Пішіні бойынша жылу зеңбіректерінің түрі | Цилиндрлік |
| Портативтілігі бойынша жылу зеңбіректерінің түрі | Ұялы |
| Жылу пистолетін жылыту әдісі | Тікелей қыздыру |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Термостат | Иә |
| Дизелді зеңбіректердің сипаттамалары | |
| Жанармай шығыны | 3.72 л/сағ |
Master B 150 CED дизельді жылу пистолеті - тікелей қыздыруға арналған құрылғы. Ол жақсы желдетілетін үлкен бөлмелерді жылыту үшін қолданылады. Арбаның болуы құрылғыны тасымалдауды жеңілдетеді. Зеңбірек 220В желіден сұйық отынмен жұмыс істейді. Жанармай багында 43 литр жанармай бар - жанармай құюсыз ұзақ қызмет ету үшін. Зеңбірек қуатты желдеткішпен жабдықталған.
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 ₸




