Сипаттамалары
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Биіктігі | 480 мм |
| Ені | 460 мм |
| Салмақ | 25 кг |
| Ұзындығы | 1020 мм |
| Негізгі | |
| IP қорғау дәрежесі | 41 |
| Жылу қуаты | 29 кВт |
| Пішіні бойынша жылу зеңбіректерінің түрі | Цилиндрлік |
| Портативтілігі бойынша жылу зеңбіректерінің түрі | Ұялы |
| Жылу пистолетін жылыту әдісі | Тікелей қыздыру |
| Өндіруші ел | Италия |
| Өнімділік | 800 куб. м/сағ |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Өндіруші | MASTER |
| Жанармай багының сыйымдылығы | 43 л |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Термостат | Иә |
| Электрлік зеңбірек сипаттамалары | |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Қуат кернеуі | 220 В |
| Дизелді зеңбіректердің сипаттамалары | |
| Жанармай шығыны | 2.45 л/сағ |
Master B 100 CED дизельді жылу пистолеті - жақсы желдетілетін ғимараттар мен көлемі 1000 текше метрге дейінгі ғимараттарды жылытуға арналған жоғары қуатты құрылғы. метр. Отын ретінде керосин немесе дизель отыны пайдаланылады. Құрылғыда орнатылған: термостат қызып кетуден қорғау үшін және жалынды тұрақтандыру жүйесі - құрылғының қауіпсіз жұмыс істеуі үшін. Бөлме термостатын қосу мүмкіндігі қарастырылған, соның арқасында зеңбірек желіден тыс жұмыс істейді және белгілі бір температураны сақтайды.
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 329 000 ₸




