Сипаттамалары
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Биіктігі | 460 мм |
| Ені | 350 мм |
| Салмақ | 18 кг |
| Ұзындығы | 810 мм |
| Негізгі | |
| IP қорғау дәрежесі | 41 |
| Жылу қуаты | 20 кВт |
| Пішіні бойынша жылу зеңбіректерінің түрі | Цилиндрлік |
| Портативтілігі бойынша жылу зеңбіректерінің түрі | Ұялы |
| Жылу пистолетін жылыту әдісі | Тікелей қыздыру |
| Өндіруші ел | Италия |
| Өнімділік | 400 куб. м/сағ |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Өндіруші | MASTER |
| Жанармай багының сыйымдылығы | 19 л |
| Электрлік зеңбірек сипаттамалары | |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Қуат кернеуі | 220 В |
| Дизелді зеңбіректердің сипаттамалары | |
| Жанармай шығыны | 1.7 л/сағ |
Master B 70 CED дизельді жылу пистолеті жақсы ауа айналымы бар құрылыс, ауыл шаруашылығы және өнеркәсіптік үй-жайларды жылыту үшін қолданылады. Отын ретінде керосин немесе дизель отыны пайдаланылады. Құрылғыда жалынды бақылау және қызып кетуден қорғау жүйесі орнатылған, бұл жұмыс кезінде қауіпсіздікті айтарлықтай арттырады. Қажетті температураны автоматты түрде ұстап тұру үшін бөлме термостатын қосу мүмкіндігі бар.
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 236 000 ₸




