Сипаттамалары
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Биіктігі | 460 мм |
| Ені | 350 мм |
| Салмақ | 17 кг |
| Ұзындығы | 810 мм |
| Негізгі | |
| IP қорғау дәрежесі | 41 |
| Жылу қуаты | 10 кВт |
| Пішіні бойынша жылу зеңбіректерінің түрі | Цилиндрлік |
| Портативтілігі бойынша жылу зеңбіректерінің түрі | Ұялы |
| Өндіруші | MASTER |
| Жылу пистолетін жылыту әдісі | Тікелей қыздыру |
| Өндіруші ел | Италия |
| Өнімділік | 280 куб. м/сағ |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Жанармай багының сыйымдылығы | 15 л |
| Дизелді зеңбіректердің сипаттамалары | |
| Жанармай шығыны | 0.8 л/сағ |
Master B 35 CED дизельді жылу пистолеті желдеткіші бар тұрғын емес үй-жайларда қолданылады. Керосинмен немесе дизель отынымен толтырылады, бұл сіздің қаражатыңызды айтарлықтай үнемдейді. Зеңбірек бір жанармай құю бекетінде 10-15 сағат жұмыс істей алады. Бұл модельдің ерекшелігі - оталдыру шамын пайдалану. Жылу пистолетінің ыстыққа төзімді корпусы бар, ол қызуға аз сезімтал. Қауіпсіздік үшін оған жалынды басқару жүйесі орнатылған, оның көмегімен жалын сөнген кезде қыздырғыш автоматты түрде өшеді. Корпуста жанармай деңгейінің индикаторы жасалған. Сондай-ақ, бөлме термостатын зеңбірекке қосуға болады.
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 231 000 ₸




