Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сварог |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Плазмалық дәнекерлеу әдісі | Ауа-плазмалық |
| Максималды жалпы салмақ | 17.4 кг |
| Дәнекерленген бөлшектердің максималды қалыңдығы | 30 мм |
| Плазмамен кесу аппаратының габаритті өлшемдері | |
| Ені | 250 мм |
| Ұзындығы | 540 мм |
| Биіктігі | 380 мм |
| Плазмалық кесу аппаратының параметрлері | |
| Қуат желісінің кернеуі | 380 В |
| Минималды дәнекерлеу тогы | 20 А |
| Максималды дәнекерлеу тогы | 80 А |
| IP қорғау дәрежесі | 23 |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Плазмотронның параметрлері | |
| Ауа ағыны | 15 куб. м/сағ |
Плазмалық кесуге арналған REAL CUT 90 (L205) сериялы машина кез келген өткізгіш материалдарды жылдам кесуге мүмкіндік береді: тот баспайтын және мырышталған болат, алюминий, мыс, жез және т.б. Құрылғы жұмысқа оңай дайындалу және жұмыс қысымын дәл реттеу үшін сүзгі реттегішімен жабдықталған.
Негізгі ерекшеліктері:
- Газды тексеру функциясы
- Кесудің қалыңдығы 30 мм-ге дейін
- Доғаның жоғары жиілікті тұтануы
- 2Т және 4Т кесу режимі
- Берік корпус
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 452 000 ₸



