| Плазмалық кесу аппаратының параметрлері | |
|---|---|
| Минималды дәнекерлеу тогы | 20 А |
| Номиналды қуат тұтыну | 4.8 кВт |
| IP қорғау дәрежесі | 23 |
| Максималды дәнекерлеу тогы | 40 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Қуат желісінің кернеуі | 220 В |
| Негізгі | |
| Дәнекерленген бөлшектердің максималды қалыңдығы | 12 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Өндіруші | Сварог |
| Плазмалық дәнекерлеу әдісі | Ауа-плазмалық |
| Максималды жалпы салмақ | 12.6 кг |
| Плазмамен кесу аппаратының габаритті өлшемдері | |
| Ені | 205 мм |
| Биіктігі | 355 мм |
| Ұзындығы | 425 мм |
| Плазмотронның параметрлері | |
| Ауа ағыны | 10.2 куб. м/сағ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жүктеме ұзақтығы | 60 |
| Қорек кернеуі | 220 Жылы |
| Салмақ | 12.6 |
Сварог CUT40В ауа плазмалық кесу қондырғысы төмен көміртекті және легирленген болаттарды, сондай-ақ түсті металдар мен олардың қорытпаларын кесуге арналған. Плазмалық кесу процесі тікелей әсер ететін тұрақты токтың ауа плазмалық доғасын пайдалануға негізделген. Процестің мәні плазмалық кескіштің кесілетін металға қатысты қозғалысы кезінде балқытылған металды жергілікті балқыту және үрлеу арқылы кесу қуысын қалыптастыру болып табылады. Плазмалық кесуді жүзеге асырған кезде ауамен жоғары қысыммен қысылған доға бағанасы 10000-15000 температураға дейін өте тез қызады ма?C және ионданудың жоғары дәрежесіне жетеді, нәтижесінде ол қуатты плазмалық доғаға айналады. Плазмалық кесу энергияны көп қажет етпейді, тиімділігі мен өнімділігі жоғары. Плазмалық кесу - жарылысқа мүлдем қауіпсіз процесс –
жанғыш газы бар цилиндрлер жоқ сығылған ауа жұмыс газы ретінде пайдаланылады, сонымен қатар ол жоғары өнімділікке ие және кесудің тамаша сапасы мен дәлдігін қамтамасыз етеді.
- Бағасы: 1 ₸



