Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сварог |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Салмақ | 13 кг |
| IP қорғау дәрежесі | 23 |
| Қуат желісінің кернеуі | 220 В |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Максималды дәнекерлеу тогы | 200 А |
| Минималды дәнекерлеу тогы | 30 А |
| Сымның максималды диаметрі | 1 мм |
| Сымның минималды диаметрі | 0.6 мм |
| Жүктеме ұзақтығы | 60 % |
| Сымды жүктеу | Бүйірлік |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 502 мм |
| Ұзындығы | 225 мм |
| Биіктігі | 375 мм |
Сварог MIG 200 REAL (N24002N)
- қорғағыш газ ортасында (MIG/MAG) жартылай автоматты дәнекерлеуге арналған инверторлық дәнекерлеу аппараты.Құрылғы заманауи инверторлық схема бойынша IGBT транзисторларының жаңа буыны негізінде құрастырылған. Бұл технология құрылғының ең аз өлшемдері мен салмағымен максималды қуат пен ұзақ мерзімді қуат алуға мүмкіндік береді. Аппаратта сымды жүргізу, дәнекерлеу сымын жағу және т.б. сияқты қосымша функциялар бар, бұл онымен ыңғайлырақ, жоғары сапалы және қауіпсіз жұмыс істеуге мүмкіндік береді.
Жеңіл және ықшам MIG 200Y дәнекерлеу жартылай автоматы кіріктірілген екі роликті беру механизмі бар қашықтағы катушкалар корпусында жасалған. Электрондық басқару схемасы дәнекерлеудің динамикалық сипаттамаларын басқарудың бірегей жүйесін қамтиды
доғаның жану тұрақтылығын, металдың шашырауының төмен деңгейін, тігістің тамаша пішінін, дәнекерлеудің жоғары тиімділігін қамтамасыз етеді. Катушканың шығару осі дәнекерлеу сымын 15 кг-ға дейінгі еуро катушкаларда қолдануға мүмкіндік береді.
ЕРЕКШЕЛІКТЕРІ
Дәнекерлеу тогы мен кіріс кернеуін тұрақты бақылауды қамтамасыз ететін соңғы инверторлық технологиялар қолданылады.
Доғаны жеңіл жағу.
Кіріктірілген кернеу реттегішінің блогы, металдың аздап шашырауы, дәнекерлеу тамшысының тамаша тасымалдануы.
Доғаны жағу кезінде сымды берудің баяу жылдамдығы, терең дәнекерлеу бассейні, дәнекерлеуден кейін газды үрлеу.
Шағын өлшем және салмақ, үнемді және практикалық.
Жұмыстағы жоғары сенімділік, пайдаланудағы және сервистік қызмет көрсетудегі ыңғайлылық.
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 219 300 ₸



