| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сварог |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Салмақ | 30 кг |
| Қуат кернеуі | 380 В |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| IP қорғау дәрежесі | 23 |
| Бос кернеу | 42 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 6.3 кВА |
| Қолданылатын электродтың максималды диаметрі | 5 мм |
| Қолданылатын электродтың минималды диаметрі | 1 мм |
| Пайдалы әсер коэффициенті | 85 % |
| Максималды дәнекерлеу тогы | 250 А |
| Минималды дәнекерлеу тогы | 10 А |
| Жүктеме ұзақтығы | 60 % |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 365 мм |
| Ұзындығы | 560 мм |
| Биіктігі | 355 мм |
Дәнекерлеу инверторы TIG 250P AC/DC (E102) Jasic
- аргон доғалық дәнекерлеуге арналған кәсіби деңгейдегі инверторлық дәнекерлеу машинасы (TIG DC), (TIG AC), (TIG AC/DC PULSE)және дәнекерлеу параметрлерінің сандық индикаторымен және қолмен реттеудің үлкен жиынтығымен жабдықталған қолмен қапталған электродты доғалық дәнекерлеу (ММА). Аппаратты жұмыстың екі түрі үшін пайдалану мүмкіндігі аппараттың қолдану аясын айтарлықтай кеңейтеді. TIG дәнекерлеуінде жоғары жиілікті доғаны тұтандырудың болуы титанды да, тот баспайтын болатты да, алюминий қорытпаларын да ұқыпты және кәсіби дәнекерлеуге мүмкіндік береді, ал импульстік дәнекерлеу функциясы жұқа материалдарды дәнекерлеуге мүмкіндік береді. Дәнекерлеу циклін реттеу бойынша кеңейтілген мүмкіндіктердің болуы қосылыстардың жоғары сапасын және ерекше қасиеттері бар материалдармен жұмыс істеу мүмкіндігін қамтамасыз етеді.
Құрылғы заманауи инверторлық схема бойынша жаңа буын транзисторларының MOSFET негізінде құрастырылған. Бұл технология құрылғының ең аз өлшемдері мен салмағымен максималды қуат пен ұзақ мерзімді қуат алуға мүмкіндік береді.
Құрылғыда ыстық іске қосу, реттелетін токтың төмендеуі, 2T және 4T режимі, қашықтан басқару пульті және т.б. сияқты қосымша функциялар бар, олар онымен ыңғайлырақ, тиімдірек және қауіпсіз жұмыс істеуге мүмкіндік береді.
ЕРЕКШЕЛІКТЕРІ
Аргонды доғалық дәнекерлеу (TIG DC), (TIGAC), (TIG AC/DC PULSE).
Қапталған электродпен (ММА) қолмен доғалық дәнекерлеу.Кернеу мен токтың ауытқуларынан автоқорғау.
Сандық дисплей, 2Т/4Т функциясы.
Жұмыстағы жоғары сенімділік, пайдаланудағы және сервистік қызмет көрсетудегі ыңғайлылық.
Желдету жүйелерін және жылу алмасу жабдықтарын жөндеу.
Реставрациялық
шеберханалар, автошаруашылықтар, шағын кәсіпорындар.
Тұрмыста пайдалану.
- Бағасы: 444 000 ₸



