Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сварог |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Салмақ | 19 кг |
| Қуат кернеуі | 220 В |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| IP қорғау дәрежесі | 23 |
| Бос кернеу | 45 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 3.3 кВА |
| Қолданылатын электродтың максималды диаметрі | 5 мм |
| Қолданылатын электродтың минималды диаметрі | 1 мм |
| Пайдалы әсер коэффициенті | 85 % |
| Максималды дәнекерлеу тогы | 160 А |
| Минималды дәнекерлеу тогы | 10 А |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 240 мм |
| Ұзындығы | 480 мм |
| Биіктігі | 330 мм |
Дәнекерлеу инверторы TIG 160 AC/DC (R57)
- аргон доғалық дәнекерлеуге (TIG DC), (TIGAC) арналған кәсіби деңгейдегі шағын инверторлық дәнекерлеу машинасы
және дәнекерлеу параметрлерінің сандық индикаторымен және қолмен реттеудің үлкен жиынтығымен жабдықталған қолмен қапталған электродты доғалық дәнекерлеу (ММА). Аппаратты жұмыстың екі түрі үшін пайдалану мүмкіндігі аппараттың қолдану аясын айтарлықтай кеңейтеді. TIG дәнекерлеуінде доғаның жоғары жиілікті тұтануының болуы титанды да, тот баспайтын болатты да, алюминий қорытпаларын да ұқыпты және кәсіби түрде дәнекерлеуге мүмкіндік береді.
Құрылғы заманауи инверторлық схема бойынша жаңа буын транзисторларының MOSFET негізінде құрастырылған. Бұл технология құрылғының ең аз өлшемдері мен салмағымен максималды қуат пен ұзақ мерзімді қуат алуға мүмкіндік береді.
ЕРЕКШЕЛІКТЕРІ
Аргонды доғалық дәнекерлеу (TIG DC), (TIGAC), (TIG AC/DC PULSE).
Қапталған электродпен (ММА) қолмен доғалық дәнекерлеу.Тұрақты доға, жоғары сапалы дәнекерленген жік, пайдаланудың қарапайымдылығы.
Кернеу мен токтың ауытқуларынан автоқорғау.
Сандық дисплей, 2Т/4Т функциясы.
Жұмыстағы жоғары сенімділік, пайдаланудағы және сервистік қызмет көрсетудегі ыңғайлылық.
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 ₸



