| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Jasic |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қуат кернеуі | 380 В |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Салмақ | 22 кг |
| Максималды дәнекерлеу тогы | 315 А |
| Минималды дәнекерлеу тогы | 20 А |
| Бос кернеу | 69 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 12.8 кВА |
| Қолданылатын электродтың максималды диаметрі | 6 мм |
| IP қорғау дәрежесі | 23 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 300 мм |
| Ұзындығы | 560 мм |
| Биіктігі | 490 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қолданылатын электродтың минималды диаметрі | 16 |
Инвертор түріндегі ARC 315 REAL (Z29801) дәнекерлеу машинасы өндірістік және тұрмыстық жағдайларда болат бұйымдарының тұрақты токында қолмен доғалық дәнекерлеуге және бір бөлікті электродпен қаптауға арналған. Құрылғы қуатты MOSFET транзисторларын қолдана отырып және импульстік ен модуляциясы (PWM) принципін қолдана отырып, заманауи инверторлық технология негізінде жасалған. Оның тұрақты, сенімді және тиімді өнімділігі, тасымалдануы және дәнекерлеу процесінде шудың төмен деңгейі бар.
ARC 315 құрылғысының ерекшеліктері – жоғары тиімділік, энергияны аз тұтыну, ұтқырлық, жоғары динамикалық қасиеттер, доғаның жану тұрақтылығы, ашық тізбектегі кернеудің төмен деңгейі, доғаның қуатын өздігінен реттеу, дәнекерлеудің әртүрлі талаптарын қанағаттандыру мүмкіндігі.
ЕРЕКШЕЛІКТЕРІ
- Шағын және үнемді дәнекерлеу аппараты.
- Кернеудің және токтың ауытқуларынан автоматты қорғаныс.
- Доғаның жақсы тұтануы, ARC FORCE функциясы, желі ақауларына автоматты өтемақы, қызып кетуден қорғау.
- Жұмыстың жоғары сапасы, терең дәнекерлеу ваннасы, металдың минималды шашырауы
- Негізгі электродтардың барлық түрлерімен дәнекерлеуге жарамды.
- Құрылғы әртүрлі деңгейдегі жөндеу жұмыстарында, құрылыстағы монтаждау жұмыстарында, жеке үй шаруашылығында және кәсіби дәнекерлеуде тиімді қолданылады.
- Жұмыстағы жоғары сенімділік, пайдаланудағы және сервистік қызмет көрсетудегі ыңғайлылық.
ЖЕТКІЗУ ЖИЫНТЫҒЫ
- ARC 315 дәнекерлеу аппараты
- Жерге тұйықтау терминалы 300 А
- Электрод ұстағыш 300 А
- Ұш ОКС 35-50 (2 дана)
- Кабель 1×35, 3 метр (2 дана)
- Бағасы: 290 000 ₸



