Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Кавик |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Қуат кернеуі | 380 В |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Салмақ | 150 кг |
| Максималды дәнекерлеу тогы | 500 А |
| Минималды дәнекерлеу тогы | 70 А |
| Бос кернеу | 80 В |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 45 град. |
| Қолданылатын электродтың максималды диаметрі | 6 мм |
| Қолданылатын электродтың минималды диаметрі | 2 мм |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 510 мм |
| Ұзындығы | 560 мм |
| Биіктігі | 660 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қоршаған ортаның ең төменгі температурасы | 45 |
КАВИК ВД-501У3, 380В түзеткіші айнымалы ток желісінен металдарды қолмен доғалық дәнекерлеу, кесу және балқыту кезінде электрлік дәнекерлеу доғасын тұрақты токпен қамтамасыз етуге арналған.
Түзеткіш табиғи желдеткіші бар жабық бөлмелерде жұмыс істеуге арналған.
Дәнекерлеу түзеткішін шаңға қаныққан ортада, жарылыс қаупі бар ортада, сондай-ақ металдар мен оқшаулауды бұзатын коррозиялық булар мен газдар бар ортада жұмыс істеуге рұқсат етілмейді.
Ерекшеліктері:
- Дәнекерлеу тогын бірқалыпты реттеу
- Берік металл корпус
- "У" түзеткішінің климаттық орындалуы, МЕМСТ 15150-69 бойынша "3" орналастыру санаты, қоршаған ортаның температурасы минус 40°С-тан плюс 40°С-қа дейін және ауаның салыстырмалы ылғалдылығы 80%-дан аспайтын қоңыржай климаттық аймақтарда жұмыс істеуге арналған. (плюс 20°С температурада)
Жинақтау:
- Дәнекерлеу түзеткіші — 1 дана.
- Пайдалану жөніндегі нұсқаулық — 1 дана.
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 591 000 ₸





