Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Минималды дәнекерлеу тогы | 10 А |
| Максималды дәнекерлеу тогы | 315 А |
| Өндіруші | Плазер |
| Максималды қарсылық | 5 Ом |
| Минималды қарсылық | 0.095 Ом |
| Салмақ | 15 кг |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Номиналды дәнекерлеу тогы | 302 А |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 475 мм |
| Ені | 350 мм |
| Ұзындығы | 590 мм |
Балласты реостат РБ-302СП
Балласты РБ реостаты қолмен доғалық дәнекерлеу және кернеуі 70 В аспайтын көп постты дәнекерлеу түзеткіштері мен тұрақты ток генераторларынан балқыту электродымен металдарды балқыту кезінде токты реттеуге арналған.
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 109 000 ₸





