Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Кавик |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Қуат кернеуі | 380 В |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Максималды дәнекерлеу тогы | 315 А |
| Бос кернеу | 75 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 46 кВА |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 45 град. |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 410 мм |
| Ұзындығы | 780 мм |
| Биіктігі | 680 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қоршаған ортаның ең төменгі температурасы | 45 |
Түзеткіш конструкциясының қарапайымдылығымен және сенімділігімен, сондай-ақ дәстүрлі балласттық реостаттардың болмауымен ерекшеленеді. Дәнекерлеу тогы көлденең дизайндағы магниттік шунттың қолмен механикалық қозғалысы арқылы бір диапазонда біркелкі реттеледі. Доға тогының градуирленуі шунттың сыртқы бетінде орындалған. Мұндай шунтты реттеу механизмі дәнекерлеу режимін өзгертуге кететін уақытты күрт қысқартады. Түзеткіш жоғары дәнекерлеу сипаттамаларына ие, жауапты құрылымдарды дәнекерлеу үшін ұсынылады.
Түзеткіштің келесі негізгі техникалық шешімдері бар:
- Дәнекерлеу тогы бір диапазонда үздіксіз реттеледі
- Жылжымалы орамдардан бас тарту
- Мәжбүрлі салқындату
(Тұрақты ток),төрт пост, 4×315А, 380В, 410*780*680*140
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 946 000 ₸



