Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Плазер |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Қуат кернеуі | 380 В |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Салмақ | 85 кг |
| Максималды дәнекерлеу тогы | 400 А |
| Минималды дәнекерлеу тогы | 80 А |
| Номиналды жұмыс кернеуі | 36 В |
| Бос кернеу | 60 В |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 45 град. |
| Қолданылатын электродтың максималды диаметрі | 5 мм |
| Қолданылатын электродтың минималды диаметрі | 2 мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 570 мм |
| Ұзындығы | 380 мм |
| Биіктігі | 620 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қоршаған ортаның ең төменгі температурасы | 45 |
ТДМ-403AL дәнекерлеу трансформаторы
ТДМ дәнекерлеу машинасы жиілігі 50 Гц бір фазалы айнымалы токпен бір дәнекерлеу орнын қуаттандыруға арналған. қолмен доғалық дәнекерлеу, кесу және металдарды қапталған металл электродтармен қаптау кезінде.
Барлық маркалы диаметрі 2...5 мм дана дәнекерлеу электродтарын пайдалану қарастырылған.
Аппарат келесі жағдайларда жұмыс істейді:
а) температура аралығы -45С-тан +45С-қа дейін
б) ауаның салыстырмалы ылғалдылығы +20С кезінде 80%-дан аспайды
в) теңіз деңгейінен биіктігі 1000 м аспайтын Аппарат 220 В желі кернеуінде орындалады
немесе 380 В (ауыстырып қосу арқылы).
У климаттық орындалуы, МЕМСТ 15150-69 бойынша 2 санат
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 390 500 ₸





