Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Кавик |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Қуат кернеуі | 220 В |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Салмақ | 63 кг |
| Максималды дәнекерлеу тогы | 315 А |
| Минималды дәнекерлеу тогы | 60 А |
| Номиналды жұмыс кернеуі | 33 В |
| Бос кернеу | 50 В |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 45 град. |
| Қолданылатын электродтың максималды диаметрі | 5 мм |
| Қолданылатын электродтың минималды диаметрі | 2 мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 570 мм |
| Ұзындығы | 310 мм |
| Биіктігі | 420 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қоршаған ортаның ең төменгі температурасы | 45 |
ТДМ-303AL дәнекерлеу трансформаторы
ТДМ дәнекерлеу машинасы, жиілігі 50 Гц бір фазалы айнымалы токпен бір дәнекерлеу орнын қуаттандыруға арналған. қолмен доғалық дәнекерлеу, кесу және металдарды қапталған металл электродтармен қаптау кезінде.
Барлық маркалы диаметрі 2...5 мм дана дәнекерлеу электродтарын пайдалану қарастырылған.
Аппарат келесі жағдайларда жұмыс істейді:
а) температура аралығы -45С-тан +45С-қа дейін
б) ауаның салыстырмалы ылғалдылығы +20С кезінде 80%-дан аспайды
в) теңіз деңгейінен биіктігі 1000 м аспайтын Аппарат 220 В желі кернеуінде орындалады
немесе 380 В (ауыстырып қосу арқылы).
У климаттық орындалуы, МЕМСТ 15150-69 бойынша 2 санат
| Желінің қоректену кернеуі, В | 380 |
| Фазалар саны | 2 |
| Жиілігі, Гц | 50 |
| Трансформатордың номиналды дәнекерлеу тогы, А | 315 |
| Номиналды жұмыс кернеуі, В | 33 |
| Номиналды жұмыс режимі ДС % | 60 |
| Дәнекерлеу тогын реттеу шектері, А (мин-макс) | 60-315 |
| Бос жүріс жүрісінің кернеуі, В (min-max) | 50-60 |
| Желіден максималды тұтынылатын ток, Ал | 90 немесе 50 |
| Дәнекерлеу тогын реттеу тәсілі | механикалық, тегіс |
| Тұтыну қуаты (артық емес), КВа | 19,2 |
| Дәнекерлеу кезіндегі шығыс қуаты, КВа | 10,4 |
| Трансформатордың габариттік өлшемдері, мм | 310x570x520 |
| Дәнекерлеу трансформаторының Macca, кг | 63 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 305 800 ₸



