Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Кавик |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Қуат кернеуі | 220 В |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Салмақ | 40 кг |
| Максималды дәнекерлеу тогы | 250 А |
| Минималды дәнекерлеу тогы | 60 А |
| Номиналды жұмыс кернеуі | 30 В |
| Бос кернеу | 50 В |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 45 град. |
| Қолданылатын электродтың максималды диаметрі | 5 мм |
| Қолданылатын электродтың минималды диаметрі | 2 мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 570 мм |
| Ұзындығы | 310 мм |
| Биіктігі | 420 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қоршаған ортаның ең төменгі температурасы | 45 |
ТДМ-252 дәнекерлеу трансформаторы AL
Бұдан әрі "аппарат" деп аталатын дәнекерлеу аппараты жиілігі 50 Гц бір фазалы айнымалы токпен бір дәнекерлеу орнын қуаттандыруға арналған. қолмен доғалық дәнекерлеу, кесу және металдарды қапталған металл электродтармен қаптау кезінде.
Барлық маркалы диаметрі 2...5 мм дана дәнекерлеу электродтарын пайдалану қарастырылған.
Аппарат келесі жағдайларда жұмыс істейді:
а) температура аралығы -45С-тан +45С-қа дейін
б) ауаның салыстырмалы ылғалдылығы +20С кезінде 80%-дан аспайды
в) теңіз деңгейінен биіктігі 1000 м аспайтын Аппарат 220 В желі кернеуінде орындалады
немесе 380 В (ауыстырып қосу арқылы).
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 78 000 ₸



