| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stalker |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Бос жүріс айналымдарының саны | 2880 айн/мин |
| Қуат тұтыну | 3 кВт |
| Дайындаманың максималды диаметрі | 50 мм |
| Ұтқырлық жабдығының түрі | Стационарлық |
| Жалпы параметрлер | |
| Салмақ | 400 кг |
| Ұзындығы | 1300 мм |
| Ені | 650 мм |
| Биіктігі | 900 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жетек түрі | Электрлік |
Станокты қолмен немесе педальмен басқаруға болады. Арматураны кесуге арналған станок металл корпустан, жақтаудан, төсектен, қуатты электр қозғалтқышынан, рокер мен тартқыш механизмнен және екі кескіш пышақтан тұрады. Жұмысты бастағаннан кейін арматура ойықтарға енгізіледі, содан кейін жылжымалы пышақ жұмысқа кіріседі. Екінші пышақ қозғалмай қалады.
ТЕХНИКАЛЫҚ СИПАТТАМАЛАР
Желі параметрлері, В/Гц 380/50
Қуаты, кВТ 3
Ø А-240 класты арматураны кесу, мм 50
Ø А-400 класты арматураны кесу, мм 42
Ø А-500С класты арматураны кесу, мм 38
Кесу жиілігі, 1/мин 32
Өлшемдері (ЛхШхВ), мм 1100х920х880
Салмағы, кг 400
- Бағасы: 924 000 ₸






