| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stalker |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Бос жүріс айналымдарының саны | 11 айн/мин |
| Қуат тұтыну | 3 кВт |
| Дайындаманың максималды диаметрі | 50 мм |
| Жетек түрі | Электр жетегі |
| Жалпы параметрлер | |
| Салмақ | 400 кг |
| Ұзындығы | 900 мм |
| Ені | 850 мм |
| Биіктігі | 800 мм |
Құрылыс алаңдарында дөңгелек қималы болатты немесе деформацияланған болат арматураны әртүрлі бұрыштарда бүгу үшін қолданылады.
Сипаттамалары Көрсеткіш
Желі параметрлері , В/Гц 380/50
Қуаты, кВТ 4
Жұмыс дискісінің айналым саны, айн/мин 9
Ø А-240 класты арматураның иілімдері, мм 50
Ø А-400 класты арматураның иілімдері, мм 42
Ø А-500С класты арматураның иілімдері, мм 38
Өлшемдері (ЛхШхВ) , мм 1100x920x880
Салмағы, кг 330
- Бағасы: 728 200 ₸






