| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Лебедянский |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Бетон араластырғыштың жұмыс принципі | Гравитациялық |
| Бетон араластырғыштың бак көлемі | 500 л |
| Дайын қоспаның көлемі | 430 л |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1975 мм |
| Ені | 1154 мм |
| Биіктігі | 1600 мм |
| Салмақ | 272 кг |
Гравитациялық СБР-500А циклдік бетон араластырғыш.1 құрылыста толтырғыштың ірілігі 40 мм-ге дейінгі жылжымалы бетон қоспаларын жасау үшін қолданылады. Ол сондай-ақ ерітінділерді, құрғақ қоспаларды, тіпті жем қоспаларын немесе тыңайтқыштарды араластыру үшін пайдаланылуы мүмкін.
Басқа бетон араластырғыштардан басты айырмашылығы - резервуардың көлемін 500 литрге дейін ұлғайту, бұл қоспаны көбірек жүктеуге және дайын ерітіндіні көбірек алуға мүмкіндік береді.
|
Бетон қоспасының дайын қоспасының көлемі, кем емес |
л |
270 |
|
Араластыру уақыты |
бірге |
90 |
|
Толтырғыштардың ірілігі, артық емес |
мм |
70 |
|
Номиналды қуат, артық емес |
кВТ |
1,5 |
|
Қоректендіру желісінің кернеуі |
Жылы |
r">380 |
|
Электр қозғалтқышы |
|
e="width:194px">
АУА 90L6.У3 |
|
Барабанды аудару жетегі |
|
Қолмен |
|
Дыбыстың баламалы деңгейі, артық емес |
дбА |
80 |
- Бағасы: 910 000 ₸






