Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Бетон араластырғыштың жұмыс принципі | Гравитациялық |
| Бетон араластырғыштың бак көлемі | 440 л |
| Дайын қоспаның көлемі | 320 л |
| Өндіруші | Лебедянский |
| Жағдайы | Жаңа |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1575 мм |
| Ені | 1154 мм |
| Ұзындығы | 1935 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 263 |
Циклдік гравитациялық бетон араластырғыш SBR-440A.1 құрылыста кеңінен қолданылады. Оның мақсаты - ірілігі 40 мм-ге дейінгі әртүрлі ерітінділер мен ұнтақтарды араластыру. Сонымен қатар, ол құрғақ қоспаларды, жем қоспаларын, тыңайтқыштарды немесе басқа сусымалы материалдарды араластыру үшін пайдаланылуы мүмкін.
Циклдік гравитациялық бетон араластырғыш SBR-440A.1 құрылыста және қосалқы шаруашылықта адал жұмысшы болады.
|
Араластыру уақыты, с |
90 |
|
Номиналды қуаты, кВТ |
1.5 |
|
Кернеу, Жылы |
380 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 ₸



